ساعت کاری 8:00 الی 18:00

تماس با ما:       09368580205  62999567

فیلتر توری آبیاری

صفحه اصلی > فیلتر توری آبیاری
اشتراک گذاری:

مزایای فیلتر های آبیاری توری:

- جلوگیری از ورود ذرات
- پاک سازی آب از هر گونه ذرات معلق
- جلوگیری از ورود جلبک و شن و ماسه به شبکه


تحویل اکسپرس
خدمات پس از فروش
صدور فاکتور رسمی
مشاوره فنی

امتیاز کاربران 5 / 5. تعداد: 1

نحوه نصب فیتلر توری آبیاری
توضیحات
نقد و بررسی

بنر فیلتر توری آبیاری

فیلتر توری آبیاری و قیمت فیلتر توری آبیاری موضوعی است که ما در این مقاله به آن خواهیم پرداخت.

آبیاری یکی از مهمترین ارکان در صنعت کشاورزی به حساب می آید. اما همین آبیاری می تواند از پر هزینه ترین کارها در این صنعت باشد. البته اگر سعی در مکانیزه کردن تجهیزات نداشته باشید.

همانطور که می دانید آب دارای املاح و رسوبات مختلف است. اما در کنار آن، وجود ذرات درشت تر مانند جلبک ها می تواند به مررور زمان به سیستم شما آسیب برساند. فیلتر ها ساخته شدند تا د راین زمینه به کمک شما آمده و از بروز خسارات زیاد به سیستم خودداری نماید.

فیلترهای توری آبیاری چیست؟

در آب ذراتی وجود دارد که توسط تانک شنی و سیلیکونی فیلتر نمی شود. ان ذرات نیاز به این فیلتر توری irrigation mesh filter دارند تا کار تصفیه به شکا کامل انجام پذیرد. فیلتر آبیاری توری دار دارای بخش های  مختلف از نظر مخزن و  لوله ورودی و خروجی می باشد و معمولا در سایز های ورودی و خروجی 3/4 اینچ ، 1 اینچ ، 2 اینچ ، 3 اینچ و 4 اینچ تولید می شود.

مزایای فیلتر های توری آبیاری

کاربرد فیلتر صافی آبیاری

فیلتر توری آبیاری در مکان هایی توصیه می شوند که ذراتی نظیر شن، سیلت و یا گل و لای در آب وجود دارد. باید به خاطر داشت که صافی های توری کارایی لازم را برای جدا سازی مواد آلی ندارند. این صافی ها این توانایی را دارند که ذرات ریز را جدا سازی کرده و قطعات بزرگ را مانند توده جلبک ها که باعث باعث گرفتگی و مسدود شدن شبکه می شود، به راحتی فیلتر کند.

فیلتر آبیاری توری دار در ظرفیت های مختلف طراحی و تولید شده که بنا بر حجم دبی آب از یک یا چند صافی در یک ایستگاه کنترل مرکزی مورد استفاده قرار می گیرد.

فیلتر های توری آبیاری

چگونه این نوع فیلتر را تمیز کنیم؟

زمانی به شستشو نیاز پیدا خواهید کرده که  که اختلاف فشار ورودی و خروجی بیشتر از زمان اولیه شود. حال اینکه این بیشتر شدن، چه قدر است، وابسته به نوع فیلتری دارد که شما خریداری کرده اید.  در این زمان است که فیلتر آبیاری نیاز به پاکسازی دارد.

شستشو صورت خودکار و هم دستی امکان پذیر است.  شستشوی دستی بیشتر از شستشو اتوماتیک پیشنهاد می شود.  چرا که همین فرایند باعث می شود که فیلتر آبیاری توری دار را مورد بازبینی قرار دهیم. لذا اگر در جایی از آن ایراد و یا پارگی وجود داشت، می تواند نسبت به تعمیر آن اقدام کرد. چنانچه نیاز باشد باید نسبت به تعویض کارتریج توری اقدام کرد تا فیلتر کارایی خود را از دست ندهد.

مزایای فیلترهای آبیاری توری

این محصول با جلوگیری از ورود ذرات با سیستم آبیاری قطره ای می تواند ضامن بالا رفتن عمر سیستم آبیاری شما باشد. همچنین جلوگیری از ورود جلبک و شن و ماسه به شبکه می تواند از آسیب جدی به پره ها خودداری نماید. فیلتر آبیاری توری دار آب را از هر گونه ذرات معلق پاک سازی کرده و همین موضوع می تواند کیفیت آب مورد استفاده در کشاورزی را بهبود بخشد.

قیمت فیلتر توری آبیاری

فیلتر توری آبیاری مانع از گرفته گی قطره چکان ها می شود. لذا پاکسازی و تعمیر و نگهداری قطره چکان ها یا دریپر ها ساده می گردد. همچنین این محصول فوق العاده مانع از مسدود شدن لوله ها می شود. مسدود شدن لوله کمی مصرف کننده را به دردسر می اندازد. چرا که باید بررسی شود که کدام بخش لوله دچار انسداد شده است. همین فرآیند می تواند بسیار زمان بر باشد. مخصوصا در سیستم آبیاری قطره ای که لوله های آن دفنی است، تعمیرات کمی دشوار می شود. اما فیلتر توری آبیاری مشکل را حل کرده است.

فیلتر صافی آبیاری پایه دار چیست؟

این وسیله، یک نوع فیلتر آبیاری است که برای تصفیه آب مورد استفاده قرار می گیرد. یکی از مهم ترینویژگی های آن امکان شستشو دردفعات بالا است.

برای خرید فیلتر آبیاری صافی دار چه نکاتی دارای اهمیت است؟

بهتر است این نوع  فیلتر آبیاری را از نمایندگی های مجاز آن تهیه نمایید. همچنین در انتخاب برند آن بسیار تحقیق کرده و محصولی با کیفیت تهیه نمایید.

فیلتر صافی آبیاری پایه دار چیست

در هنگام خرید و فورش فیلتر آبیاری حتما متوجه سطح فیلتراسیون که به اصطلاح به آن عدد مش می گویند، باشید. چرا که باید این مورد متناسب با نیاز شما تعریف شده باشد.

در هنگام نصب فیلتر آبیاری، به دبی آب و همچنین جهت ورو د خروج آب دقت نمایید. در زمان خرید و فروش فیلتر آبیاری می توانید این موضوع را از فروشنده پرس جو کنید . البته برای روشن این موضوع معم.لا یک پیکان بر روی بدنه فیلتر آبیاری کشیده شده است که جهت حرکت آب را نشان می‌ دهد.

کلام آخر

ما در این مقاله سعی کردیم درباره  فیلتر توری آبیاری اطلاعات کلی و جامعی را در اختیار شما قرار دهیم. امیدواریم که این مطلب برای شما مفید بوده باشد.

قیمت فیلتر توری آبیاری

برای اطلاع از قیمت فیلتر توری آبیاری با کارشناسان فنی مجموعه سازوکشت تماس حاصل نمایید.

 

محصولات مرتبط

دیدگاه خود را با ما در میان بگذارید.

ایمیل شما منتشر نمی شود.