ساعت کاری 8:00 الی 18:00

تماس با ما:       09368580205  62999567

محلول رسوب زدایی پد سلولزی گلخانه

صفحه اصلی > محلول رسوب زدایی پد سلولزی گلخانه
اشتراک گذاری:


تحویل اکسپرس
خدمات پس از فروش
صدور فاکتور رسمی
مشاوره فنی

امتیاز کاربران 1.5 / 5. تعداد: 2

توضیحات
نقد و بررسی

محلول رسوب زدایی پد سلولزی گلخانه ، مایع شستشوی پد سلولزی ، قیمت ، فروش

پدهای سلولزی معمولا 5 سال عمر دارند و فرسوده نمی شوند. بهتر این است که پدهای سلولزی بعد از 3 یا 4 سال تعویض شوند، دلیلش هم این است که جنس این پدها از پلاستیک و مواد شیمیایی می باشد. در این مقاله نکات مهمی در مورد اهمیت رسوب زدایی پد سلولزی گلخانه ذکر شده است.

علت شستشوی پد سلولزی

پدهای سلولزی را باید شستشو دهید، زیرا بعد از مدتی این پدها  به دلیل کیفیت پایین آب مصرفی دچار جرم گرفتگی و رسوب می شوند. برای این منظور ابتدا باید مایع شستشوی پد سلولزی را تهیه کنید.

محلول شستشوی پد سلولزی را می توان از تمام فروشگاه ها تهیه نمود و روش شستن آن هم به این صورت است که، پمپ را روشن کرده و 15 الی 20 دقیقه کار کند، تا بدینوسیله پدها مرطوب شوند و سپس پمپ را خاموش کنید.

محلول را درون سبد پمپ ریخته، روشن کنید و اجازه دهید 2 الی 3 ساعت کار کند. درهمین هنگام که کار می کند، محلول در تمام منافذ پد نفوذ کرده و رسوب زدایی می کند. تعداد دفعات روشن و خاموش کردن در میزان رسوب زدایی پد سلولزی نیز نقش موثری دارد.

لازم به ذکر است که، سعی کنید از آب تصویه شده در پدها استفاده شود و به هیچ عنوان از مواد شیمیایی جهت رسوب زدایی پد سلولزی بصورت مستقیم استفاده نکنید.

زیرا باعث خوردگی پدهای سلولزی می شود.

روش های دگیر رسوب زدایی پد سلولزی گلخانه

روش های دیگر رسوب زدایی پد سلولزی گلخانه

یک راه دیگر برای رسوب زدایی پد سلولزی وجود دارد و آن هم، استفاده از آب با فشار زیاد و فرچه پلاستیکی نرم است. زیرا به پهپادها آسیبی نزده،  املاح را هم بخوبی تمیز می کند و به بافت پد آسیبی وارد نمی کند.

به منظور جلوگیری از رشد قارچ بهتر این است، که هرچند وقت یکبارپدهای سلولزی را پاک کنید. خاموش کردن روزانه سیستم آبرسانی بمدت 40 الی 60 دقیقه نیز می تواند مانع رشد قارچ ها شود.

قیمت محلول رسوب زدایی پد سلولزی گلخانه یا محلول شستشوی پد سلولزی

همانطور که در بالا عنوان کردیم، بهتر است در طول استفاده از پدهای سلولزی به منظور افزایش طول عمر، پدها را شستشو کنیم. پیشنهاد تیم مهندسی سازوکشت استفاده از مواد مرغوب جهت شستشوی پد سلولزی گلخانه ای می باشد. جهت مشاوره و استعلام قیمت محلول رسوب زدایی پد سلولزی گلخانه با کارشناسان ما در سازوکشت تماس حاصل فرمایید.

محصولات مرتبط

دیدگاه خود را با ما در میان بگذارید.

ایمیل شما منتشر نمی شود.


8 نظر درباره “محلول رسوب زدایی پد سلولزی گلخانه