ساعت کاری 8:00 الی 18:00

تماس با ما:       09368580205  62999567

توری سایبان گلخانه یا شید گلخانه

صفحه اصلی > توری سایبان گلخانه یا شید گلخانه
اشتراک گذاری:


تحویل اکسپرس
خدمات پس از فروش
صدور فاکتور رسمی
مشاوره فنی

امتیاز کاربران 2.8 / 5. تعداد: 16

قیمت توری محافظ گلخانه ، توری سایبان گلخانه ، لیست قیمت ، توری سبز ، خرید اینترنتی شید گلخانه ، تولید کننده ، وارد کننده ، دست اول
توضیحات
نقد و بررسی

توری سایبان

توری سایبان گلخانه یا شید گلخانه به عنوان یکی ازتجهیزات خنک کننده اصلی درگلخانه مورد استفاده قراره می گیرد. کاربرد توری سایبان گلخانه این است که از تابش مستقیم نور آفتاب به گیاهان جلوگیری می کند و باعث رشد مناسب گیاهان می شود. در این مقاله علاوه بر نکات مهم در زمان انتخاب، لیست قیمت توری سایبان گلخانه نیز ارائه شده است اما با توجه به نواسانات بازار، حتما قبل از خرید شید گلخانه با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید.

توری سایبان با توجه به درصد سایه اندازی

قیمت توری محافظ گلخانه ، توری سایبان گلخانه ، لیست قیمت ، توری سبز ، خرید اینترنتی شید گلخانه ، تولید کننده ، وارد کننده ، دست اول

 

انواع توری سایبان با توجه به درصد سایه اندازی به شرح زیر می باشد:

1- توری با درصد سایه اندازی 30 درصد.

2- توری با درصد سایه اندازی 40 درصد.

3- توری با درصد سایه اندازی 50 درصد.

4- توری با درصد سایه اندازی 80 درصد.

بطور کلی قیمت توری سایه بان گلخانه بستگی به  درصد سایه اندازی آن دارد که با افزایش تراکم  قیمت آن نیز بیشتر می شود.

توری سایه بان گلخانه ، توری سبز و یا شید گلخانه چیست؟

توری سبزگلخانه  جهت سایه اندازی و جلوگیری ازتابش زیاد نور خورشید بر روی سقف گلخانه ها، دامداری ها، استخرهای ماهی و…بکار می رود.

توری سایبان گلخانه مشکی رنگ و توری سبز گلخانه در دو نوع مختلف

 

از مزیت های توری سبز گلخانه می توان به موارد زیر اشاره کرد:

می توان به طول عمر زیاد، وزن کم و قیمت مناسب توری سبز گلخانه اشاره کرد. همانطور که می دانید در قدیم  از پهن  کردن  حصیر روی  شیشه  گلخانه ها  استفاده  می شد که به نسبت توری های پلیمری برای گلخانه داران بسیار گران تر تمام می شد. و ازمزیت های دیگر این توری سبز یا شید گلخانه  می توان  به  انعطاف پذیری این نوع توری اشاره کرد که باعث سهولت در استفاده  و نصب ساده  گردیده است.

به همین علت امروزه  توری سایه بان به عنوان بهترین روش برای محافظت گیاهان در داخل و خارج  از گلخانه  شناخته می شود. به این ترتیب  که گیاهان را دربرابر اشعه ی ماورای بنفش خورشید محافظت می کند.

مشخصات فنی توری سایه بان یا توری سبزگلخانه که به یاری تان خواهد آمد:

توری های سبز گلخانه درابعاد و اندازه های گوناگون تولید و به صورت رول های 50 متری به  بازارعرضه می شوند. شید گلخانه ازلحاظ عرض، در عرض های 2-4-6-8-10 متری تولید می شوند. میزان uv بکار رفته در شیدهای گلخانه 6 درصد بوده که بیان کننده میزان مقاومت توری دربراب رمیزان تابش نورخورشید است.

طول عمرمفید توری گلخانه 3 سال است. ازسوی دیگر مواد اولیه  و افزودنی های پایدارکننده ی توری های سبز گلخانه ای به شیوه ای ترکیب  و فرمول بندی شده اند که  دربرابر نور خورشید، برف و باران یا حتی نوسانات دمایی از 25 درجه زیر صفر تا 60 درجه  سانتی گراد ساختار ایستایی و مقاومت خود را حفظ می کنند و سالم می مانند.

رول توری سایبان گلخانه و توری سبز رنگ گلخانه برای ایجاد سایه در گلخانه

از نظر درصد سایه اندازی توری های سبز چگونه عمل می کنند؟

توری های سبزگلخانه ای با درصد های سایه اندازی متفاوت و پوشش دهی مختلف ساخته می شوند. سایه اندازی شید گلخانه با توجه به بافت توری آن تعیین می شود و با درصد های  30-50-65-80  در بازار موجود است. این درصد ها نشان دهنده ی میزان سایه ای است که توری گلخانه ایجاد می کند.

به طور مثال، توری گلخانه 80 درصد، تنها 20 درصد نور خورشید را به داخل گلخانه هدایت کرده و تا80 درصدسایه ایجاد می کند.  قیمت توری سایه بان  یا  توری سبزگلخانه  بر اساس یکی از سه روش مختلف زیرمحاسبه گردیده  و فروش توری گلخانه نیز بر همین اساس است.

 1. براساس وزن توری سایه بان  و به صورت کیلوگرم.
 2. براساس هرمتر مربع توری  گلخانه ای.
 3. به صورت رول کامل 50 متری توری سایه انداز. همانطور که می دانید، تنظیم  میزان نور درگلخانه ها اثر مهمی برمیزان رشد، شادابی  و عملکرد مناسب گیاهان دارد، امری که با انتخاب صحیح توری سبز گلخانه ممکن می شود.

از عوامل تأثیر گذار در قیمت توری سبز گلخانه، درصد سایه اندازی توری ها می باشد.

توری سایبان یا توری سبز چه کاربردی علاوه بر گلخانه ها دارد ، سازوکشت مرکز تولید و پخش توری سایبان گلخانه

درصد مورد نیاز توری سبز یا شید گلخانه

به طور معمول توری سایبان با درصد 30 تا 50 برای سبزیجلت مناسب است و توری با درصدهای 70 تا 80بیشتر برای افراد حاضر در سالن مناسب می باشد. اگر برای گیاهان درصد سایه ای بین 40 تا 60 درصد ایجاد کنیم، باعث عملکرد گیاهان می شویم.

البته برای گیاهانی مانند، ارکیده و سرخس ها ممکن است این میزان، به 75 درصد نیز برسد. دو مثال از نمونه توری های سایبان که برای گیاهان شما مناسب هستند:

توری سایبان 50 درصد به رنگ سبز مناسب برای:

 • کلم
 • فلفل
 • کاهو
 • برخی از ارکیده ها
 • شمعدانی ها
 • کالادیوم ها
 • گیاهان گلدانی

درکل، برای آن دسته از گیاهان که نیاز به سایه کمی دارند مناسب است.

قیمت شید گلخانه

توری سایبان 75 تا 80 درصد رنگ سبز مناسب برای:

 • ارکیده ها
 • برخی سرخس ها
 • درختان زیتون
 • موانع حفاظتی ساختمان ها
 • سایه انداز دام
 • سایبان خانگی

به طور کلی برای گیاهانی که به سایه متراکم نیاز دارند مناسب است.

برای خنک نگه داشتن محیط گلخانه توری سایبان یکی از بهترین گزینه ها محسوب می شوند. مکانیزم این توری ها به این صورت است که با کاهش دادن مقدار تابش خورشید، در خنک کردن گلخانه کمک شایانی می کنند.

طول استاندارد به متر
عرض به متر
رنگ توری
درصد سایه اندازی
50
2
سبز - سفید - مشکی
30
50
4
سبز - سفید - مشکی
30
50
6
سبز - سفید - مشکی
30
50
8
سبز - سفید - مشکی
30
50
10
سبز - سفید - مشکی
30
50
2
سبز - سفید - مشکی
50
50
4
سبز - سفید - مشکی
50
50
6
سبز - سفید - مشکی
50
50
8
سبز - سفید - مشکی
50
50
10
سبز - سفید - مشکی
50
50
2
سبز - سفید - مشکی
80
50
4
سبز - سفید - مشکی
80
50
6
سبز - سفید - مشکی
80
50
8
سبز - سفید - مشکی
80
50
10
سبز - سفید - مشکی
80

انتخاب توری سایبان گلخانه

نصب توری سایبان گلخانه برای کنترل دما و محافظت گیاهان از گرما بسیار مهم می باشد. به صورت کلی، شید سایبان گلخانه ، میزان نور و گرمای حاصل از تابش خورشید را کم کرده و سبب می شود، انرژی کمتری صرف کنید و در مصرف انرژی نیز صرفه جویی می شود.

انواع مختلفی از توری سایبان گلخانه که در بازار موجو می باشند، از 30 تا 80 درصد قابلیت سایه اندازی داشته و هرکدام برای نوع خاصی از گیاهان کاربرد دارند. تراکم 80 درصدی در توری سایبان به این معنی است که به میزان 80 درصد سایه ایجاد می کند و تنها، 20 درصد نور را از خود عبور می دهد.

گرچه توری سایبان با درصد 30 الی 50 درصدی برای سبزیجات مناسب است، اما در هنگام خرید شید سایه انداز باید به نوع آنچه که پرورش می دهید نیز، توجه کنید. توری سایبان گلخانه از نوع بافتنی آنها بسیار برای کاربرد در گلخانه مناسب هستند. زیرا وجود تنوع در توری سایبان گلخانه باعث می شود که با توجه به نوع محصولی که زیر کشت دارید، توری مناسب خود را انتخاب نمایید.

قیمت توری سایبان

توری سایبان مقاومت بالایی در برابر پاره شدگی، وزش باد و باز شدن بیش از حد از خود نشان می دهد. بعضی از شیدهای سایبان خاصیت بازتاب کنندگی دارند و مانند آینه نور خورشید را بازتاب می دهند که می توان، از آنها در ماه های سرد سال به منظور حفظ گرمای محیط گلخانه استفاده کرد.

در رابطه با کارکرد توری سایه بان گلخانه بهتر است نکات زیر را مطالعه کنید :

کارکرد اصلی توری سایبان گلخانه ایجاد سایه  برای محیط گلخانه است. برهمین مبنا که تا چه حد توان ایجاد سایه دارند،  می توان  توری سبز گلخانه را دردسته بندی های مختلفی قرارداد. برای تعیین میزان سایه اندازی شید گلخانه از کمیت خاصی به عنوان نرخ سایه پراکنی استفاده می شود.

برای اندازه گیری این کمیت ازدرصد بندی کمک گرفته می شود. معمولا حداقل نرخ سایه پراکنی توری سبزگلخانه 30 درصد است و این میزان می تواند تا 80 درصد نیز افزایش  یابد.

منظور ازین درصد ها توان توری سبز گلخانه در جذب نور خورشید است. به عنوان مثال: اگر نرخ سایه پراکنی یک شید گلخانه ای 30 درصد باشد، این به این معنی است که 30 درصد نورخورشید جذب شده  و70 درصد آن از سطح  توری سبز گلخانه عبور می کند. طبیعتا هرچه نوع سایه پراکنی بیشتر باشد، تراکم گره های توری سبزگلخانه بیشتر خواهد بود و همچنین  قیمت آن نیز افزایش می یابد.

قیمت شید گلخانه

هر چند این موضوع  یک  قاعده ی کلی نیست اما گاها یک توری سبز گلخانه  با نرخ سایه پراکنی بیشتر و جنس بهتر، قیمت کمتری دارد. درمورد اینکه چه سطح از نرخ سایه پراکنی  برای گلخانه شما مناسب است، همه چیز به نوع گیاهانی که در زیر کشت دارید بستگی دارد.

عامل دیگر در خرید توری سبز گلخانه دقت به عرض آن می باشد. در زمان خرید این محصول  به دلیل اینکه  همانند پارچه به شکل توپی هایی  با متراژ مختلف در دسترس است، مهم است که عرضی مناسب ازآن را خریداری کنید. مساحت سطح بالا و اطراف گلخانه شما در انتخاب عرض توری سبز گلخانه موثر است. به این ترتیب که، هرچقدر مساحت بیشتری جهت پوشش داشته باشید بدیهی است که  باید سعی کنید توری با عرض بیشتری خریداری کنید. هر قدر عرض توری بیشتر باشد به خاطر افزایش مساحت درمتراژ، قیمت توری سبزگلخانه بیشتر خواهد بود.

توری سایبان گلخانه برای ایجاد سایه در گلخانه که به توری سبز نیز معروف هستند

موارد مهم جهت افزایش طول عمرتوری سایبان

 • قبل از خرید توری سایبان گلخانه ای ابتدا، ابعاد مورد نظر را با دقت بالا محاسبه کنید تا در هنگام نصب شید گلخانه مجبور به کشش توری نشوید و ابعاد توری گلخانه دچار تغییر نشود.
 • پس از خرید شید گلخانه آن را در محلی سرپوشیده، به دور از نور مستقیم خورشید و به دورازحیوانات موذی قرار دهید تا قبل از نصب دچار آسیب نشود.
 • درهنگام نصب توری سبز گلخانه از برخورد و تماس توری با اجسام تیز و برنده خودداری شود.
 • بهترین روش برای نصب توری سایبان، استفاده از بست ها یا همان گیره های مخصوص بوده که بهتر است حداکثر در فواصل 50 سانتی متر از یکدیگر نصب شوند.
 • اگر قرار است نصب شید سایه انداز را با استفاده از سازه نگهدارنده انجام دهید، توصیه می شود که از سیم بکسل روکش داراستفاده کنید.
 • توری گلخانه را به هیچ وجه با ماشین کارواش و آب با فشار قوی شستشو ندهید.
 • بهترین روش شستشوی توری گلخانه استفاده از آب با فشار معمول و مواد شستشو دهنده به میزان ناچیز است.
 • اگر امکان جمع آوری توری گلخانه وجود دارد توصیه می شود درفصول سرد سال توری سایبان را جمع آوری کنید.
 • ازتماس توری سایه انداز با روغن، بنزین، گازوئیل، سیمان، آهک، ترکیبات حاوی گوگرد و کودهای شیمیایی خودداری نمایید، زیرا سبب تخریب لایه uv بکار رفته در شید گلخانه می شود و عمر آن را به شدت کاهش می دهد.

قیمت شید گلخانه

شما می توانید جهت اطلاع از قیمت شید گلخانه  با کارشناسان مجموعه سازوکشت تماس حاصل نمایید.

جنس توری سایبان گلخانه

شید سایبان گلخانه ، به طور معمول با مواد پلی استر و یا آلومینیوم تولید می شود و همانطور که گفته شد، با درصدهای تراکم 30 تا 80 موجود هستند. توری سایبان گلخانه طوری ساخته شده اند که در برابر آب نفوذ پذیر باشند، تا در ایجاد رطوبت برای گیاهان گلخانه موثر واقع شوند.

به طور کلی از لحاظ نوع بافت، توری سایبان در دونوع موجود می باشد:

 1. پلی اتیلن

مناسب برای سایه بان ها، گلخانه ها و خانه های در معرض تابش و همچنین، در مقابل پوسیدن و آب رفتن مقاوم می باشند. این نوع توری ها در برابر باد مقاومت دارند و سرعت باد و گرما را در داخل سازه کم می کنند. برخی مزیت های توری پلی اتیلن شامل:

 • نصب آسان
 • در برابر اشعه ماوراء بنفش مقاوم می باشد
 • مقاوم در برابر شوینده های باغبانی
 • طول عمر زیاد
 1. پلی پروپیلن

 • مناسب برای مواردی از قبیل:
 • حیوانات خانگی
 • سایبان پاسیو
 • مکان های خصوصی
 • محافظ گیاهان در برابر خورشید

برخی از مشخصات توری های سایبان با جنس پلی پروپیلن نسبت به پلی اتیلن عبارتند از:

 • حرارت بیشتری از خود تولید می کند
 • سنگین تر و نصبی سخت تر دارد
 • در برابر شدیدترین اشعه های خورشید مقاومت می کند
 • برای جلوگیری از پارگی احتمالی باید لبه ها را چسب زد
 • کشش کمی دارد

با توجه به موارد گفته شده توری سایبان با جنس پلی اتیلن برای محافظت کردن گیاهان در برابر گرما و نور خورشید به علت طول عمر بیشتر و نصب آسان تر نسبت به پلی پروپیلن انتخاب بهتری می باشد.

تولید کننده توری سایبان گلخانه و توری سبز گلخانه ای

لیست قیمت توری سایبان

تاریخ اعتبار لیست قیمت توری سایبان 1400.02.25 – برای اطلاع از آخرین قیمت توری سایبان در تراکم های مختلف با کارشناسان فروش شرکت تماس بگیرید.

 

نکات مهم در زمان خرید توری سایبان گلخانه

در ادامه به برخی از مواردی که در انتخاب شید سایبان به شما کمک می کنند را ذکر کرده ایم:

 1. در قدم اول، سعی کنید یک تولید کننده خوب که محصولات با کیفیتی را روانه بازار می کند پیدا نمایید.
 2. سبک بودن ماهیت توری های سایبان بسیار حائز اهمیت است.
 3. طول عمر توری ها را در نظر بگیرید، زیرا با دوام بودن توری مهم است.
 4. حتما بررسی کنید که نصب راحتی داشته باشد.
 5. توری سبز گلخانه انتخاب شده حتما باید از لحاظ اشعه ماوراء بنفش تثبیت شده باشند و در برابر گوگرد و کلر هم مقاوم سازی شده باشد.

محصولات مرتبط

دیدگاه خود را با ما در میان بگذارید.

ایمیل شما منتشر نمی شود.


42 نظر درباره “توری سایبان گلخانه یا شید گلخانه

 • رحیم اکبری گفت:

  با سلام من در سمنان یک گلخانه دارم اما توری سبزی که استفاده می کنم تاثیرگذار نیست لطفا راهنمایی کنید

  • iransazokesht گفت:

   با سلام و احترام
   برای انتخاب توری سایبان گلخانه حتما باید شرایط اقلیمی و نوع محصول زیر کشت بررسی شود.
   جهت دریافت مشاوره و دریافت لیست قیمت شید گلخانه با کارشناسان سازوکشت تماس حاصل فرمایید.

 • amireftetah گفت:

  سلام من از توری سایبان برای کم کردن شدت نور وگرمای خورشیددر تابستان وبرای حیاط سایه انداختن برای اتومبیل وگلهای باغچه وایوان منزل استفاده می کنم ضمنا منزل ما شرقی غربی ساخته شده و شدت افتاب تابستان در حیاط ان‌زیاد است لطفا راهنمایی بفرمائید از کدام نوع وجنس تور ها مناسب برای این کار هست ممنون

  • iransazokesht گفت:

   سلام و ارادت دوست عزیز
   با تشکر از نظر خوبتون، در رابطه به توری سبز سایبان می تونم خدمتتون عرض کنم که توری سبز سایبان در دو جنس پلی اتیلن و پلی پروپیلن تولید میشه و تو بازار عموما همین دو نوع وجود داره.
   برای استفاده از توری سایبان در پارکینگ و حیاط خونگی بسته به اندازه دلخواه سایه اندازی از دو نوع 50 و 80 درصد استفاده میشود.
   لطفا ابعاد حیاط و یا پارکینگ خودتون رو بدست بیارید و سپس با کارشناسان ما تماس بگیرید تا مشاوره تکمیلی رو بهتون ارائه بدن

 • اصغر گفت:

  تعداد ۲ رول توری سبز سایبان میخاستم لطفا راهنماییم کنید

  • iransazokesht گفت:

   سلام دوست عزیز
   قبل از خرید توری سبز سایبان ، حتما درصد سایه اندازی و عرض توری را در نظر بگیرید.
   برای اطلاع از آخرین لیست قیمت شید گلخانه با کارشناسان ما تماس بگیرید.

 • محمد گفت:

  با سلام برای گلخانه بیشتر چه تراکمی از توری سبز سایبان استفاده میشود

  • iransazokesht گفت:

   با سلام و احترام
   برای انتخاب توری سبز سایبان گلخانه نوع محصول و همچنین شرایط آب و هوایی محیط کشت نکاتی هستند که حتما باید در آن دقت نمود.
   در صورتی که هنوز موفق و خرید توری سبز سایبان گلخانه نشده اید، با کارشناسان ما تماس بگیرید و علاوه بر مشاوره از آخرین قیمت شید گلخانه مطلع شوید.

 • حسین گفت:

  سلام وقت بخیر
  ما یک رستوران در فضای باز داریم و می‌خواهیم برای اون محیط ایجاد سایه کنیم میخاستم بدونم چه درصدی مناسب کار ما هست؟؟ فضا در پشت بام هست و آفتاب گیر

  • iransazokesht گفت:

   سلام و احترام
   برای استفاده از توری سایه بان در امکانی مثل رستوران و کافه که در فضای باز قرار دارند ما پیشنهاد می کنیم که از توری سایه بان 80 درصد و توری سایه بان 50 درصد استفاده کنید.
   لطفا متراژ دقیق مورد نیازتون رو بدست بیارین و سپس از کارشناسان بخش فروش ما اطلاعات کامل و مشاوره تلفنی دریافت کنید.

 • مسلم گفت:

  سلام و احترام
  برای سفارش شید گلخانه ۵۰ درصد و عرض ۴ متر باید از چه راهی اقدام کنم. با تشکر

  • iransazokesht گفت:

   سلام دوست عزیز
   برای سفارش شید گلخانه در گرید 50 درصد و عرض 4 متر باید با کارشناسان بخش فروش ما تماس بگیرید.

 • ارام گفت:

  لطفا قیمت رول هارو درج بفرمایید مثلا رول 50عرض 4متر تراکم80؟

  • iransazokesht گفت:

   سلام و احترام
   لیست قیمت شید گلخانه در حال بروزرسانی است و به زودی در وبسایت قرار میگیرد.
   برای اطلاع از آخرین قیمت شید گلخانه با کارشناسان فروش ما تماس بگیرید.

 • Glv گفت:

  سلام خوبید شما
  به نظرتون از این توری برای جلوگیری ورود مگس به سالن تولید مواد غذایی هم مبشه استفاده کرد؟

  • زینب امینی گفت:

   باسلام و احترام
   خیر ، زیرا روزنهای توری سبز گلخانه به اندازه کافی ریز و مناسب جلوگیری از ورود حشرات نیست .

 • علی گفت:

  سلام
  برای سایبان دام داری کدوم جنس بهتره اتیلن یا پروپیلن؟

 • حسین گفت:

  سلام. قیمت هر متر را میتونید بفرمایید چنده؟

  • زینب امینی گفت:

   باسلام و احترام
   لطفا جهت راهنمایی دقیق (طبق تراکم مد نظر) با واحد فروش سازو کشت تماس حاصل نمایید.

 • حمیدرضا معینیان گفت:

  سلام علیکم
  تهران هستم
  تراس منزل رو که حدود 50 متر هست برای پرورش گل های آپارتمانی(سانسوریا زامیفولیا و…) تجهیز کردم سقف رو با ایرانیت شفاف بستم ولی شدت گرما زیاد هست با شید چند درصد میتونم مشکل گرما رو طوری حل کنم که هم از نور خوبی بهره ببرم و‌هم سرمایش بتونه گلخونه رو خنک کنه. ممنونم

  • زینب امینی گفت:

   باسلام و احترام
   با توجه به نصب ایرانیت و جلوگیری از ورود مقداری از نور میتونید از توری ۵۰ درصد استفاده نمایید
   شما می توانید جهت کسب راهنمایی دقیق تر با مشاوران مجموعه ساز و کشت تماس حاصل نمایید.

 • حمید گفت:

  با سلام. رنگ سایه بان چه تفاوتی در کارکرد آن دارد؟ مثلا برای سایه انداخت روی پشت بام کدام مناسبتر است؟ سپاس

  • زینب امینی گفت:

   با سلام و احترام
   رنگ توری تفاوت زیادی ندارد اما توری های رنگ روشن به دلیل منعکس نمودن نور خورشید و دفع بهتر گرما مناسب تر هستند.

 • ارام گفت:

  سلام ممنون از توضیحات خوبتون من در خوزستان زندگی میکنم و برای حیاط خونه م نیاز دارم گلهای گلدانی م رو قرار بدم از چه در صدی شید گلخانه استفاده کنم

  • زینب امینی گفت:

   با سلام و احترام
   اگر گل‌های شما آفتاب دوست باشند از شید گلخانه درصدهایی مثل ۵۰ درصد استفاده کنید
   و در صورتی که نور آفتاب باعث سوختگی برگ ها شوند از توری سایبان ۷۰ تا ۸۰ درصد باید استفاده نمایید.

 • نجمه گفت:

  سلام،وقتتون بخیر..ما یزد زندگی میکنیم،خونه ما جنوبی هستش،سایه بان حیاط برای جلوگیری از داغ شدن سنگ های پله های ورودی میخوام اگر میشه بگید چه درصدی و چه رنگی بهتره؟

  • مدیر فنی وبسایت گفت:

   باسلام و احترام
   توری مناسب جهت جلوگیری از ورود نور آفتاب و ایجاد گرمای شدید تراکم ۷۰ و یا ۸۰ درصد می باشد، جهت خرید و راهنمایی بیشتر یا کارشناسان فروش شرکت سازوکشت تماس بگیرید.

 • سمیرا گفت:

  خسته نباشید، آیا از شید گلخانه برای پوشش روی فنس باغ هم میشه استفاده کرد؟ برای اینکه دید رار کم کنیم

  • مدیر فنی وبسایت گفت:

   باسلام و احترام
   بله میشود به عنوان محدود کردن دید هم استفاده نمود اگر تراکم بالا باشد.

 • سیما بکسلی گفت:

  من یکی از کاربران دائمی سایت شما
  هستم

 • Peyman گفت:

  با سلام و خسته نباشی
  برای نهال مرکبات در خوزستان شید چند درصد پیشنهاد میکنید؟

  • باسلام و احترام
   بستگی به شدت تابش آفتاب دارد اگر خیلی آفتاب شدیدباشد و سوزاننده باید ۸۰ درصد استفاده شود و اگر آفتاب شدت زیادی نداشته باشد ۵۰ درصد مناسب می باشد.

 • عبدالله خانی گفت:

  با سلام
  آیا میتوان از شید ۳۰ درصد برای پوشش باغ انگور برای حفظ محصول از پرندگان استفاده کرد؟

 • هاشمی فر گفت:

  با سلام
  این شیدها از چه برندی هستند؟ تولید داخل یا خارج از کشور؟

 • حسین احدی گفت:

  سلام گلخانه کاکتوس دارم برای کاکتوس شید چند درصد با چه رنگی باید ازتون خریداری کنم ؟

  • باسلام و احترام
   توری های سایبان به طور معمول سبز رنگ هستند و برای تعیین درصد باید منطقه مورد کشت را بدانیم و همچنین دانستن شدت تابش آفتاب اون منطقه مهم است .
   ولی درکل برای گیاهان گلدانی مثل کاکتوس از شید ۵۰ درصد استفاده می شود.

 • احمدفعال گفت:

  سلام.برای ترامپولین چه توری با چه درصدی استفاده کنم مناسب هست.ضمنامیتونم باندازه نیازبرش بزنم.وقیمت