ساعت کاری 8:00 الی 18:00

تماس با ما:       09368580205  62999567

آبپاش فضای سبز ضربه ای Perrot

صفحه اصلی > آبپاش فضای سبز ضربه ای Perrot
اشتراک گذاری:


تحویل اکسپرس
خدمات پس از فروش
صدور فاکتور رسمی
مشاوره فنی

امتیاز کاربران 0 / 5. تعداد: 0

نمایندگی آبپاش فضای سبز ضربه ای Perrot پروت
توضیحات
نقد و بررسی

آبپاش ضربه ای فضای سبز پروت با قیمت نمایندگی

شاید برای شما سوال باشد که چرا فروش آبپاش فضای سبز ضربه ای Perrot در سال های اخیر بسیار بالا بوده است.  این محصول با کیفیت در کمپانی پروت در کشور آلمان طراحی و تولید شده است. بد نیست که درباره مشخصات این محصول بیشتر بدانیم تا شاید به دلایل پر فروشآبپاش فضای سبز ضربه ای پروت پی ببریم.

در ابتدا مقدمه ای بر آبپاش های ضربه ای خواهیم داشت.

آبپاش ضربه ای چیست؟

این آبپاش ها دارای صفحه فنردار هستند که آب باعث جمع شدن فنر آن می شود. وقتی فنر به اندازه کافی فشرده شد، فنر رها می شود و آبپاش به جای اول خود باز می گردد. همین امر باعث چرخش آبپاش و آبیاری یکنواخت فضای سبز شده و کیفیت آب رسانی به گیاهان را افزایش می هد. لذا این آبپاش ها برای آبیاری فضای سبز، زمین های کشاورزی و زراعی و همچنین استادیوم های ورزشی مناسب به نظر می رسند. به شرط آنکه شعاع و نازل آن به درستی انتخاب شود.

 

مشخصات فنی آبپاش فضای سبز ضربه ای Perrot

این محصول دارای جنس بدنه بسیار با کیفیتی می باشد. آبپاش فضای سبز ضربه ای پروت از جنس برنج ساخته شده که در برابر ضربه، اختلافات دمایی و همچنین زنگ زدگی و خوردگی بسیار مقاوم می باشد.

این محصول به صورت ضربه ای و چرخان بوده که چرخش آن به صورت تمام دور و تنظیمی می باشد. فشار مناسب برای آبپاش فضای سبز ضربه ای Perrot بین 2.5 تا 4.5 بار می باشد. دبی این محصول حداقل 0.27 و حداکثر 0.37 لیتر بر ثانیه بوده که برای مصارف کشاورزان و باغداران مناسب به نظر می رسد.

آبپاش فضای سبز  Perrot با نازل استاندارد 4.2 میلی متر ارائه شده و محل اتصال آن سه چهارم و از نوع نر می باشد.

در کنار موارد گفته شده شعاع پاشش این محصول بین 14.5 تا 16.5 متر بوده که حتی برای فضاهای بزرگ مانند استادیوم های ورزشی نیز کاربردی می باشد. در نهایت زاویه پرتاب آب 22 درجه افقی تخمین زده شده است.

کلام آخر

اگر فضای سبزی دارید که آبیاری آن به صورت متحرک بوده و تجهیزات آبیاری مخفی شونده برای آن در نظر نگرفته‌ اید، آبپاش فضای سبز ضربه ای Perrot یک انتخاب مناسب برای شما می باشد. چرا که این محصول با کیفیت بالای خود، سال ها در کنار شما خواهد بود و نیاز به تعویض و یا تعمیر زودهنگام آن نخواهید داشت.

شعاع پرتاب این محصول بالا بوده و می تواند برای فضاهای بزرگ مناسب باشد. همچنین با دبی مناسب خود، خیال مصرف کننده را بابت نوسانات احتمالی فشار آب راحت می کند.

فروش آبپاش فضای سبز ضربه ای Perrot در سالهای اخیر بسیار بالا بوده است. چرا که تمامی نیازهای مصرف کنندگان را در نظر گرفته و این کمپانی سعی کرده با طراحی درست خود، محصولی درخور را به مصرف کنندگان خود عرضه کند.

محصولات مرتبط

دیدگاه خود را با ما در میان بگذارید.

ایمیل شما منتشر نمی شود.