کنترلر آبیاری Rainbird

فروش کنترلر آبیاری رین برد آمریکا

رین برد یک کمپانی آمریکایی بوده که حفاظت از منابع طبیعی به خصوص آب برای آن دارای اهمیت بسیار زیادی می باشد. شعار این شرکت استفاده هوشمندانه از آب جهت حفظ منابع آبی بوده و محصولات خود را در راستای تحقق به همین هدف تولید می کند. ما در این مقاله قصد داریم که کنترلر  آبیاری Rainbird را مورد بررسی قرار دهیم.

کنترلر Rainbird چیست؟

یک کاربر به وسیله کنترلر آبیاری Rainbird می تواند همواره برنامه آبیاری فضای سبز خود را مورد بررسی قرار دهد. به وسیله این کنترلر فرد می تواند ساعات آبیاری، میزان آبیاری و تعداد دفعات را تعریف نماید. لذا اگر وظیفه نگهداری از یک فضای سبز را بر عهده دارید و قرار است به یک سفر طولانی مدت بروید، نیازی به نگرانی از بابت آبیاری فضای سبز نخواهید داشت. چرا که با ثبت برنامه در کنترلر، آبیاری در زمان مقرر به شکل صحیح انجام خواهد شد.

 

دسته بندی کنترلر Rainbird

کنترلر آبیاری Rainbird دارای دسته بندی متنوعی بوده و سعی شده در طراحی هر محصول، به نیازهای خاصی پاسخ داده شود.

 

سری ESP-RZX:

این مدل دارای رابط گرافیکی مناسبی بوده که کار با آن را برای کاربر ساده می کند. امکان درج 6 برنامه آبیاری در آن تعریف شده است.

 

سری SMET:

این مدل امکان صرفه جویی در آبیاری را به علت امکان معرفی پوشش گیاهی دارد. همچنین به صورت خودکار به سایت‌های پیش بینی آب و هوا متصل شده تا در صورت وجود بارندگی در ساعت برنامه ریزی شده، به صورت اتوماتیک آبیاری را متوقف نماید.

 

 سری ESP-LXME:

این مدل دارای هوش بالا برای سنجش میزان تبخیر و تعرق است. همچنین مقاومت بالایی نسبت به نوسانات جریان برق دارد.

 

 سری SST Smart:

این مدل از انوا ع کنترلر آبیاری Rainbird دارای سنسور هوشمند آب و هوا می باشد و می تواند میزان آبیاری را بر اساس دمای هوا تعیین نماید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

You have to agree to the comment policy.

    Call Now Button