ساعت کاری 8:00 الی 18:00

تماس با ما:       09368580205  62999567

فیلتر شنی Pentair

صفحه اصلی > فیلتر شنی Pentair
اشتراک گذاری:


تحویل اکسپرس
خدمات پس از فروش
صدور فاکتور رسمی
مشاوره فنی

امتیاز کاربران 0 / 5. تعداد: 0

راهنمای انتخاب فیلتر شنی Pentair
توضیحات
نقد و بررسی

مشخصات فنی فیلتر شنی Pentair و کاربرد های فیلتر شنی تصفیه استخر - فیلتر شنی پنتیر

فیلتر شنی یکی از مهم‌ ترین تجهیزات استخر و جکوزی به حساب می‌آید. چرا که وظیفه آن فیلتر کردن ذرات و ناخالصی های موجود در آب است. ما در این مقاله قصد داریم به بررسی  فیلتر شنی پنتیر  بپردازیم. پنتیر یک کمپانی آمریکایی می باشد. محصولات این شرکت نامی دارای کیفیت بالایی بوده، به طوری که شما با خرید یک محصول از این برند، سالها می توانید با خیال راحت از آن استفاده نمایید.

کاربرد فیلتر شنی پنتیر

فیلتر شنی استخری Pentair چگونه عمل می‌ کند؟

آب دارای آلودگی های بسیاری است که بعضا با چشم دیده نمی شود. آب تحت فشار از فیلتر عبور می کند و ذرات و ناخالصی ها در بستر فیلتر باقی می ماند. نکته بسیار مهم درباره فیلتر شنی این است که به صورت دوره ای لازم است که فیلتر تمیز شود. چرا که ذرات باعث گرفتگی در بخش فیلتر می شود. در این شرایط لازم است که از عملکرد بکواش استفاده کرد. برای این منظور، جهت جریان آب تغییر داده می شود تا تمام ذرات و آلودگی ها از بخش فیلتر جدا شده و فیلتر مجدد به حالت اولیه خود باز گردد.

فیلتر شنی پینتر

ویژگی های فیلتر شنی Pentair استخری 

مخزن این فیلتر از جنس ترموپلاستیک بوده و به صورت یکپارچه طراحی و تولید شده است. این بدنه کاملا با کیفیت بوده و در برابر خوردگی مقاومت کامل دارد. این فیلتر شنی امکان تخلیه همزمان آب و سیلیس را فراهم کرده است. لذا در فصل سرما نگهداری این محصول راحت تر انجام خواهد شد.

یکی از جالب ترین ویژگی های این محصول، تولید  فیلتر شنی استخری پنتیر در رنگهای متنوع است. لذا می توانید محصول را در رنگی متناسب با محیط خریداری نمایید.

فیلتر شنی Pentair دارای شیر شش حالته همراه با گیج فشار و شیر تخلیه بوده که کار با آن را بسیار ساده کرده است.

فیلتر شنی استخری Pentair چگونه عمل می‌ کند؟

نتیجه

با توجه به موارد گفته شده می‌توان نتیجه گرفت که فیلتر شنی Pentair یک انتخاب مناسب برای استخرها و جکوزی ها بوده و کیفیت آن فراتر از انتظار شما خواهد بود.

محصولات مرتبط

دیدگاه خود را با ما در میان بگذارید.

ایمیل شما منتشر نمی شود.